lakme ofron nje gamë të gjërë produktesh për kujdesin dhe stilimin e flokut ekskluzivisht për sallone bukurie në mbarë botën. Ne e mendojmë çdo produkt si një pjesë arti dhe punimi artizanal, të zhvilluar me kujdes për ti dhënë konsumatorit tonë një eksperiencë fantastike, duke përfshirë cilësinë, dizanjimin dhe përdorimin e lehtë.

Produktet me te shitura

Social Media

Top Hair Cosmetics

21/07/21

Ofron zvogëlim intensiv të ondeve dhe kaçurrelave dhe veprim të jashtëzakonshëm drejtues dhe anti-frizz për të gjitha llojet e flokëve.
Pasuruar me një ekstrakt organik sheqeri që rrit hidratimin e fibrave të flokëve. Me një aromë arrë makadamie që hapet me një pjeshkë të freskët dhe shënime të manave të kuqe. 

 

 

Top Hair Cosmetics

03/03/2019

Mbron zonat më të dëmtuara dhe rregullon porozitetin e flokëve gjatë proceseve të ngjyrosjes dhe permimit.

Top Hair Cosmetics

20/01/2019

Mbrojtja nga nga elektrizimi  dhe nxehtësia e hekurit të sheshtë dhe tharëse flokësh.
Butësi dhe shkëlqim i menjëhershëm dhe butësi më e madhe nga rrënjët deri në skajet.

A je i interesuar? Porosit direkt produktin tend...

Ne dyqanin virtual ju do mundeni te gjeni cdo produkt dhe te zgjidhni te preferuarin tuaj…